Apple Çevrimdışı Müzik Dinleme Programları

Songa HD Çevrimdışı Müzik

Songa HD Çevrimdışı Müzik uygulama

Songa Hd Çevrimdışı Müzik programı ıphone kullananlar için gerçekten ilaç gibi bir uygulama.Neden diyecek olursanız bu program sayesinde gerçekten de çevrimdışı müzik dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın oldukça basit bir kullanımı var.Hücresel verinizle ve ya wifi ağına bağlı olduğunuz durum da uygulamayı açtıktan sonra istediğiniz şarkıyı açtığınız anda uygulama “şarkı yüklendi, tüm şarkılar listesine eklendi” şeklinde bir bildirim iletiyor.Ve bundan sonra o seçtiğiniz, açtığınız şarkıları çevrim dışıyken de dinleyebiliyorsunuz.Şiddetle tavsiye ederim.Zaten bu aralar tek ücretsiz uygulama olarak songa mevcut başka alternatifler istiyorsanız Documentsi deneyin, nasıl kullanılır diyorsanız sayfanızı aşağı doğru kaydırın ve talimatları takip edin.

Documents By Readdle

Documents by Readdle nasıl kullanılır

Apple ücretsiz müzik indirme programlarından birisi olarak adlandırabileceğimiz Documents by Readdle sayesinde çevrimdışı müzik dinleyebiliriz.Yukarıda bulunan Songa programına göre kullanımı biraz daha zor olsa da istediğiniz müzikleri ve videoları indirebileceğiniz güzel bir program.Bu programı eklememin sebebi Apple bildiğiniz gibi ücretsiz müzik dinleme programlarını bir müddet sonra kaldırmaktadır.Örneğin daha alt kısımlarda bulunan MusikOn programı, bu uygulamayı kullanmayı öğrenirseniz hem sınırsız çevrimdışı müzik dinleme olanağına hemde video indirip çevrimdışı izleme olanağına sahip olacaksınız.Yukarıda paylaştığım Songa HD çevrimdışı müzik uygulaması olduğu için bu uygulamayı tercih etmeyi düşünmeyebilirsiniz.Ama bu uygulama sayesinde müzik, video ve film indirebilirsiniz.Birazdan paylaşacağım linkte hepsini detaylı bir şekilde anlattım.Öğrenmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Spotify

Spotify 1 - Apple Çevrimdışı Müzik Dinleme Programları

Spotify internet üzerinden müzik dinlemek için yeni bir seçenek.

Spotify şu an dünyada ki en popüler müzik dinleme programı, aklınıza gelen hemen hemen her şeyi bulup anında dinlemenin yanı sıra kendi playlistinizi de hafızasına ekleyerek bir nevi iTunes görevi de görüyor, ayrıca bünyesinde radyosu da mevcut.Kullanım kolaylığı açısından bir sürü özelliğe sahip ;

  •  Spotify uygulamasını birden çok cihazdan kullanabilirsiniz.
  • Spotify’la yeni müzikler keşfetmek çok daha kolay. Spotify’ın keşfet sekmesine girerek sizin daha önceden dinlediğiniz şarkılara göre size önerdiği şarkılarla yeni şarkılar keşfedebilirsiniz.
  • Spotify kütüphanesinde 30 milyonu aşkın şarkı bulundurmaktadır.Bu sayede aradığınız şarkıyı kolaylıkla bulabilirsiniz.

 Spotify bildiğiniz gibi ücretli bir program aslında premium üyeliğine sahip olmadan da kullanabilirsiniz tek bir farkla çevrim dışı müzik dinleme özelliğine sahip olmadan.Bu uygulamayı burada paylaşmamın sebebi 1 aylık ücretsiz sürümünün olması.Bu sayede eşsiz özelliklere sahip olup, müzik dinleyebilir hem de programı deneyebilirsiniz.Bir çok uygulama paylaştım tercih sizin.

 

MusikOn

MusikOn apple ücretsiz müzik

Apple ücretsiz müzik indirme, çevrimdışı müzik dinleme programları arasına MusikOn’u da ekledim.Her ne kadar Apple Store da arama yaptığınız da çıkmasa da bilgisayar aracılığı ile indirip telefonunuza aktarıp kullanabilirsiniz.

Youtube ile senkronize çalışan, müzikleri videoları arka planda alabilen, video listesini topluca indirip çevrim dışıyken oynatabilen favori uygulamalardan birisi.

Sizler için mühendislerin okuması gereken kitapları listelemeye çalıştık, sürekli güncellenicektir. Sizin de eklemek istediğiniz bir kitap olursa yorumlar da belirtebilir ya da buradan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir